Markizy

Markizy efektywnie zacieniają taras lub balkon, zapewniając domownikom możliwość wypoczynku i wytchnienia na świeżym powietrzu. Spędzając przyjemnie czas pod kolorowym zadaszeniem, mamy szansę poczuć się jak na wymarzonym urlopie. Markizy oprócz swoich praktycznych funkcji pełnią także rolę wyszukanej dekoracji, tworzą niepowtarzalną atmosferę, w której możemy się zrelaksować i szybko zapomnieć o codziennych troskach.

MARKIZY WARSZAWA I OKOLICE

Markizy tarasowe dostarczają nam znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni takich jak tarasy czy balkony. Jeżeli podczas upalnych dni mamy problemy z dużym nasłonecznieniem to markizy tarasowe stanowią tutaj idealne rozwiązanie. Markizy oprócz znakomitej ochrony zapewniają nam również niepowtarzalny i estetyczny wygląd naszego tarasu czy balkonu. Ponad sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych zapewnia nam szerokie możliwości aranżacji.

Dodatkowo możemy wyposażyć nasze produkty w sterowanie elektryczne wraz z automatyką pogodową.
Do produkcji naszych markiz stosuje się tylko najwyższej klasy stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych europejskich producentów. W naszych Salonach w Warszawie i Legionowie znajdą Państwo najnowsze i wygodne rozwiązania takie jak markizy w kasecie.

Jeżeli szukają Państwo tanie markizy tarasowe – dobrze trafiliście. Nasze markizy oprócz wysokiej jakości są konkurencyjne cenowo.

Markizy tarasowe – idealne rozwiązanie na letnie dni

Markizy tarasowe w Warszawie i okolicach – ochrona przed słońcem i estetyczne rozwiązanie dla Twojego tarasu czy balkonu. Dzięki nim możesz cieszyć się upalnymi dniami bez niepotrzebnego nasłonecznienia. W naszej ofercie znajdziesz ponad 100 różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych, co zapewni szerokie możliwości aranżacji.

Szeroki wybór wzorów i kolorów markiz tarasowych

Do produkcji markiz stosujemy tylko najwyższej klasy stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych europejskich producentów. Dodatkowo, w naszych salonach w Warszawie i Legionowie znajdziesz najnowsze i wygodne rozwiązania, takie jak markizy w kasecie oraz opcje sterowania elektrycznego z automatyką pogodową.

Jeśli szukasz markiz tarasowych w dobrej cenie, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze markizy nie tylko cechują się wysoką jakością, ale również konkurencyjnymi cenami.

Bezpieczny i rzetelny pomiar markiz tarasowych u Klienta

Odwiedzimy Cię, aby rzetelnie doradzić i dokonać bezpłatnego pomiaru. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych systemów osłon okiennych, dlatego doradztwo jest kluczowe, aby dobór dopasować do fasady i charakteru budynku i zapewnić Ci maksymalną satysfakcję z zakupu markiz tarasowych. Skorzystaj z naszej usługi BEZPŁATNEGO pomiaru i przekonaj się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.