Okna aluminiowe

Okna aluminiowe MB SLIMLINE

Okno MB SLIMLINE charakteryzuję się wąskimi profilami oraz wysoką szczelnością na przenikanie wody i infiltrację powietrza.

Okna aluminiowe MB FERROLINE

Okno MB FERROLINE charakteryzuję się wysokim stopniem ochrony cieplnej konstrukcji wynikający z zastosowania rozwiązań technicznych systemu MB-86 oraz wysoką szczelnością na przenikanie wody i infiltrację powietrza. Możliwość wykonania konstrukcji antywłamaniowych do klasy RC2.

Okna aluminiowe MB 104 PASSIVE

Okno MB 104 Passive, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO.

Okna aluminiowe MB 86

System okienno-drzwiowy o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Konstrukcja jego kształtowników posiada 3 warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: ST, SI i AERO.

Okna aluminiowe MB 79

MB 79N SI to nowoczesny system okienno-drzwiowy. Został wprowadzony z myślą o spełnieniu podwyższonych wymagań izolacyjności termicznej. Służy on do wykonywania konstrukcji, wśród których znajdują się: okna stałe, rozwierane, uchylne, uchylno-rozwierane, uchylno-przesuwne, a także drzwi zewnętrzne jedno- i dwuskrzydłowe oraz rozwiązania witrynowe z drzwiami.

Okna aluminiowe MB 70

System aluminiowy, służący do wykonywania wymagających bardzo dobrej izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

Okna aluminiowe MB 60

System służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej.

OKNA ALUMINIOWE WARSZAWA I OKOLICE

Oferujemy szeroki wybór trwałych okien aluminiowych, które spełniają wysokie wymagania domów pasywnych. Nasze okna cechują się nie tylko solidnością i trwałością, ale również wyjątkowymi parametrami technicznymi, takimi jak wysoka energooszczędność i doskonała izolacja akustyczna. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojem i komfortem przez wiele lat.

NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY O WĄSKICH PROFILACH – MB SLIMLINE.

 

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆod Uw= 0,73 W/m2K
PAKIET SZYBOWYzakres szklenia do 81 mm
INNOWACYJNOŚĆwąskie profile
INNOWACYJNOŚĆkonstrukcje dostosowane do różnych rodzajów okuć

KLASYCZNY WYGLĄD OKIEN ALUMINIOWYCH – MB FERROLINE

Bogata kolorystyka oraz szeroki wybór drewna pozwala na dostosowanie okna do każdego stylu.

PAKIET SZYBOWYzakres szklenia do 61,5 mm
INNOWACYJNOŚĆkonstrukcje dostosowane do różnych rodzajów okuć

NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY DEDYKOWANY DO BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO I PASYWNEGO – MB 104 PASSIVE

Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO.

PAKIET SZYBOWYzakres szklenia do 81 mm
ILOŚĆ KOMÓR6
INNOWACYJNOŚĆokna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla wersji SI oraz Aero
INNOWACYJNOŚĆnowoczesny design
mb_86_okna-aluminiowe

MB 86 – NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY DEDYKOWANY DO BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO I PASYWNEGO

MB-86 to pierwszy na świecie system aluminiowych okieni drzwi, w którym zastosowany został aerożel – materiał o doskonałej izolacyjności termicznej.

Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Dostępna jest także wersja okien z ukrytym skrzydłem MB-86US.

PAKIET SZYBOWYszeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb
INNOWACYJNOŚĆizolacja aerożelem – materiałem o doskonałej izolacyjności termicznej
RODZAJE DREWNAdąb, sosna, meranti, świerk, zebrano, padouk, iroko, wenge i wiele innych
INNOWACYJNOŚĆszerokie przekładki termiczne o nowym kształcie

MB 79 – NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY DEDYKOWANY DO BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO I PASYWNEGO

MB-79N SI to wariant o najlepszej izolacyjności termicznej, z profilami wyposażonymi we wkłady izolujące i dwukomponentową uszczelkę centralną.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆpodstawa do rozwiązań o podwyższonej izolacyjnosci termicznej
Uw od 0,64 W/(m2K)
INNOWACYJNOŚĆprzekładki termiczne z innowacyjnego materiału dzięki którym okna i drzwi są bardzo ciepłe
INNOWACYJNOŚĆbardzo dobra kinematyka, co pozwala na budowę wąskich okien otwieranych oraz drzwi
mb 79 okna alu

MB 70 – NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY DEDYKOWANY DO BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO I PASYWNEGO

Posiada on wersję o podwyższonej izolacyjności termicznej, uzyskanej dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej. W systemie MB-70 można wykonywać okna i drzwi antywłamaniowe do
klasy RC4 oraz okna oddymiające.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆpodstawa do rozwiązań o podwyższonej izolacyjnosci termicznej: HI, US HI i CW HI
INNOWACYJNOŚĆmożliwość gięcia profili i budowy okien łukowych
INNOWACYJNOŚĆmożliwość budowy konstrukcji dwukolorowych
mb_70-okna-aluminiowe
mb_60_okna-aluminiowe

MB 60 – NOWOCZESNY SYSTEMEM ALUMINIOWY DEDYKOWANY DO BUDOWNICTWA ENERGOOSZCZĘDNEGO I PASYWNEGO

Można w nim wykonywać różne wersje okien: m.in. okna z tzw. ukrytym skrzydłem MB-60US, okna obrotowe MB-60 Pivot oraz okna w wersji Industrial, czyli o wyglądzie tzw. “stalopodobnym”, dostępne są także okna i drzwi antywłamaniowe

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆizolacja termiczna
INNOWACYJNOŚĆuszczelki z kauczuku syntetycznego EPDM
INNOWACYJNOŚĆzaawansowane rozwiązania technologiczne

GDZIE W WARSZAWIE MOŻNA ZAKUPIĆ DOBREJ JAKOŚCI OKNA ALUMINIOWE?

Okna aluminiowe w Warszawie można dostać bez większych problemów. Wszystko przez rozbudowaną sieć marketów budowlanych. Budując dom, nierzadko zastanawiamy się, czy okna z marketu są równie dobre, jak te kupowane bezpośrednio od producenta stolarki otworowej?

CZY MARKETY W WARSZAWIE OFERUJĄ TRWAŁE I BEZPIECZNE OKNA ALUMINIOWE?

Cóż, jest to mniej więcej tak, jak w przypadku odzieży wierzchniej z marketu. Materiał zbliżony jest do oryginalnej odzieży sygnowanej daną marką, ale już nici, napy, zamki ekspresowe niestety w wielu przypadkach np. kurtek zewnętrznych nie zapewnią skutecznej ochrony i wytrzymałości materiałowej. W rezultacie otrzymujemy produkt dostateczny, by móc go dystrybuować w markecie, ale do użytkowania profesjonalnego – w bardzo ciężkich warunkach pogodowych, się on nie nadaje…

Dlatego szukając okien aluminiowych, warto rozpocząć wizyty w sprawdzonym salonie stolarki otworowej. Przykładem może być tu Stolarka Premium w Warszawie. Jest to salon firmowy marki BERTRAND. Okna aluminiowe marki BERTRAND to innowacyjne systemy okienne dedykowane m.in. do zabudowy jednorodzinnej. Budując budynki nowoczesne, energooszczędne nie można pominąć systemów MB-SLIMLINE – okien o wąskich profilach, czy okien alu MB-FERROLINE i MB 104 PASSIVE.

OKNA ALUMINIOWE NOWOCZESNE, TRWAŁE I ENERGOOSZCZĘDNE

Okna odpowiadają nie tylko za wygląd budynku, właściwe jego naświetlenie. To również jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych domów. Odpowiada za utrzymywanie kosztów eksploatacji budynku na niskim poziomie.

Zaletą nowoczesnych okien aluminiowych BERTRAND (dostępnych w Warszawie np. w salonie Stolarka Premium) jest połączenie elegancji i estetyki z wysoką trwałością odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Okna aluminiowe cechuje skuteczne wygłuszanie hałasu. Dzięki specjalnym wkładkom w kształtownikach wiele z nich ma również niski współczynnik przewodnictwa cieplnego.

Warto wiedzieć, że dopuszczalny wg prawa budowlanego maksymalny współczynnik przewodnictwa cieplnego (Uw) wynosi 1,8 W/m2K. W budownictwie energooszczędnym rekomenduje się Uw na poziomie 0,9 W/m2K. Okna w systemie MB-SLIMLINE gwarantują Uw wartości jedynie 0,73 W/m2K. Jaką jakość prezentują na tym tle okna aluminiowe z marketów? Spełniają oczywiście wymogi prawa budowlanego. Jednak żadna osoba z branży nie nazwie tych okien energooszczędnymi. Ich współczynnik przewodnictwa cieplnego wynosi około 1,4 W/m2K. Reasumując, jeśli chcesz kupić wysokiej jakości okna aluminiowe w Warszawie, z pewnością nie powinny być to okna z marketu.

okna-aluminiowe-Warszawa