Okna drewniane WOOD +

Okna drewniane Wood Natural
 • Aluminiowy okapnik o wysokiej jakości jest dostępny w szerokiej gamie barw i harmonijnie współgra z drewnianymi detalami okiennymi. Ten okapnik jest zakończony zaślepkami o najwyższym standardzie.
 • Zestaw okuć zewnętrznych zawiera funkcję delikatnego przewietrzania. Mechanizm mikrowentylacji jest standardowo wyposażony w zabezpieczenie przed przypadkowym zamknięciem, a dolny zawias można dostosować w trzech kierunkach.
 • Standardowo na dolnej części ramy skrzydła montuje się aluminiową listwę zabezpieczającą.
  *w wersji retro instalacja aluminiowej listwy zabezpieczającej nie jest możliwa.
 • Pokrywy na zawiasy są dostępne w standardowych barwach: białej, brązowej, srebrnej, złotej patynie, matowym ciemnym tytanie
  * dostępne są inne kolory na specjalne zamówienie
 • Produkt można dostosować do prawie każdego wymiaru i kształtu, co spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów i projektantów.

System WOOD+ premium 92

 
Profil WOOD + PREMIUM o grubości 92 mm odznacza się nowoczesnym designem oraz posiada doskonałe cechy izolacyjne. Dzięki zastosowaniu ciepłych pakietów szybowych oraz zaawansowanych technologicznie okuć, tworzy okno z jednymi z najlepszych parametrów termicznych dostępnych obecnie na rynku.

System WOOD+ therm 78

Profil WOOD + THERM o szerokości 78 mm wyróżnia się znakomitą izolacyjnością cieplną, oferując kompleksowe rozwiązanie zapewniające długotrwałą wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Kiedy jest używany razem z pakietami szyb WOOD NATURAL, konstrukcja ta również gwarantuje wyjątkową izolację akustyczną.

System WOOD+ eco 68

Profil WOOD + ECO o grubości 68 mm został stworzony przy użyciu zaawansowanych technologicznie metod. Jego konstrukcja cechuje się wysoką jakością oraz oferuje doskonałe parametry w atrakcyjnej cenie.
System WOOD+ eco 68

Okna przesuwne WOOD+ HS

 
Okna przesuwne WOOD+ HS2
 • Profil o grubości:
  dla schematu A ramy 164 i skrzydła 68 (Wood+ HS 68) dla schematu D ramy 178 i skrzydła 68 (Wood+ HS 68) ramy 184 i skrzydła 78 (Wood HS+ 78) ramy 212 i skrzydła 92 (Wood+ HS 92) pozwala na konstrukcje okienne o wysokości sięgającej
  3000 mmi szerokości 9000 mm (w zależności od schematu)

 • Ciepły pakiet szybowy o grubości nawet 56mm
  (Ugmax=0,4 W/m2k)

Odkryj nowy wymiar komfortu i stylu z ofertą Stolarka Premium – Twojego klucza do nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej. Zlokalizowany zarówno w Warszawie, jak i Legionowie, nasz salon sprzedaży prezentuje innowacyjne produkty marki Wood Natural, lidera w produkcji okien i drzwi przesuwnych.

Ekskluzywne Okna i Drzwi Przesuwne Wood Natural

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą okien przesuwnych Wood+ HS, które łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z najwyższą funkcjonalnością. Dostępne profile, takie jak Wood+ HS 68, Wood+ HS 78, czy Wood+ HS 92, pozwalają na realizację okien o imponujących wymiarach – do 3000 mm wysokości i 9000 mm szerokości. Niezależnie od wybranego schematu, oferujemy konstrukcje, które przekraczają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, gwarantując nie tylko estetykę, ale także wyjątkową izolacyjność termiczną dzięki ciepłym pakietom szybowym o Ugmax=0,4 W/m²K.

Wyjątkowa Oferta dla Domów i Mieszkań

Nasze okna i drzwi przesuwne są doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują nie tylko wysokiej jakości, ale również innowacyjnych rozwiązań, które podkreślą charakter ich domów i mieszkań. Wybór produktów Wood Natural to inwestycja w trwałość, energooszczędność i niepowtarzalny styl.

Stolarka Premium – Twój Partner w Doborze Okien i Drzwi

W salonach Stolarka Premium w Warszawie i Legionowie czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, gotowi pomóc w wyborze idealnych okien i drzwi przesuwnych, które spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez profesjonalny pomiar, aż po montaż.