OKNA – jakie wybrać?

Wybór odpowiednich okien to nie lada wyzwanie dla każdego, kto buduje dom lub przeprowadza generalny remont wymagający ich wymiany. Okna bowiem, to nie chwilowy kaprys, jak np. kolor ściany, który w każdej chwili możemy zmienić, ale to ten element domu czy mieszkania, który pozostaje z nami na lata. W procesie poszukiwań wyrobów okiennych niezwykle ważne jest więc by zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów, które pomogą wybrać dobre okna – okna idealne:

  • Materiał z jakiego są wykonane – pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę przy wyborze okien to materiał z jakiego mają być wykonane. W tej chwili na rynku stolarki okiennej dominują trzy grupy materiałowe: pvc, drewno i aluminium. By wybrać odpowiednie tworzywo należy zapoznać się z jego parametrami i dobrać takie, które najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Odwiedzając nasz salon w warszawie lub Legionowie będą mieli Państwo okazje zobaczyć z bliska różnego rodzaju modele okien drewnianych, plastikowych a także aluminiowych i drewniano-aluminowe a nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania.
  • Estetka i poziom wykonania –  ogólnie pojęte poczucie estetyczne to kolejny etap wyboru okien. Okno po prosu musi się nam podobać. Choćby najsolidniejsze okno nie zwróci uwagi Klienta jeśli nie będzie wyglądało estetycznie, dlatego też wybierając produkty do naszych salonów Warszawie i Legionowie dużą wagę przykładamy do jakości i estetyki ich wykonania. Stawiamy na znane marki, które proponują piękne, solidnie wykonane okna  w przeróżnych kształtach i kolorach. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów sprawiając, że ich dom czy mieszkanie właśnie dzięki oknom zyska na wyjątkowości. Nowoczesne okna aluminiowe wspaniale wpasują się we wnętrza loftowe, ciepłe, tradycyjne okna drewniane podkreślą urok stylizacji skandynawskich i rustykalnych a funkcjonalne okna pvc, dzięki wyborze odpowiedniej okleiny, wpasują się w każde otoczenie.
  • Funkcjonalność – dobre okno nie może być jedynie ładne i solidnie wykonane, musi być również funkcjonalne. Sztywna rama, łatwość zamykania i otwierania, szczelność to niezbędne minimum. W naszych salonach w warszawie  Legionowie proponujemy Państwu funkcjonalne, markowe okna klasyczne, dwudzielne, trójdzielne, okna balkonowe, okna tarasowe przesuwne i wiele innych.
  • Energooszczędność –  dobre okna to okna energooszczędne, które zapewnia ciepło w naszym domu. Termoizolacyjność to czynnik niezwykle ważny, który sprawi, że okna ochronią nas przed zimnym wiatrem i mrozem. O wszelkich szczegółach związanych z energooszczędnością i o tym na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę w tej kwestii chętnie opowiedzą Państwu nasi pracownicy w salonach w Warszawie  Legionowie
  • Zabezpieczenia – odpowiednie okno, czy to oko drewniane, okno aluminiowe czy okno pcv powinno zapewnić jego użytkownikom poczucie bezpieczeństwa, warto zwrócić uwagę czy wybrane przez nas okna mają system antywyważeniowy, czyli specjalne okucia, których sforsowanie będzie o wiele trudniejsze dla włamywacza niż w przypadku okien nie wyposażonych w te systemy.
  • Cena – cena to bardzo ważny wyznacznik przy wyborze okien, jest ona oczywiście uzależniona od tworzywa z jakiego okno jest wykonane, modelu i marki. W tej chwili mamy do zaprezentowania Państwu szeroką gamę produktów od najtańszych okien plastikowych po ekskluzywne modele drewniane i aluminiowe. Nasze salony w Warszawie i Legionowie oferują okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, okna aluminiowe i okna plastikowe w bardzo korzystnych cenach i  na pewno każdy znajdzie tu co dla siebie.

Przez nasze okna spoglądają już na świat mieszkańcy Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Wilanowa, Otwocka i wielu innych okolicznych miejscowości. Naszą mocną stroną jest dobra lokalizacja, szybka realizacja zamówień oraz fachowy montaż. Oferujemy produkty w szerokiej gamie materiałów z jakich są wykonane, kolorów i kształtów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od klasyki do nowoczesności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą i aktualnymi promocjami. Gwarantujemy Państwu profesjonalna obsługę i pełne doradztwo.