Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to kolejna klasyczna a zarazem bardzo elegancka osłona okienna.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to połączenie prostoty konstrukcji i bardzo długiej żywotności.

ŻALUZJE DREWNIANE, ŻALUZJE ALUMINIOWE WARSZAWA I OKOLICE

Wśród naszej ciekawej i bardzo zróżnicowanej oferty znajdują się Żaluzje drewniane jak i żaluzje aluminiowe. Nasza firma od wielu lat dostarcza swoim Klientom najlepsze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to kolejna klasyczna a zarazem bardzo elegancka osłona okienna. Ten produkt nadaje się idealnie do okien drewnianych, do zasłonięcia całej wnęki okiennej, choć można żaluzję drewnianą zastosować również na ramie skrzydła. Jest to doskonały pomysł na osłonięcie dużych powierzchni przeszklonych. Dla klientów którzy cenią sobie naturalne piękno to idealna propozycja dostępna w naszych punktach handlowych (Warszawa, Wołomin, Legionowo). W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór lamelek drewnianych od malowanych poprzez okleinowane do bambusowych. Oferowane przez nas systemy są dopracowane i trwałe.

Osłony mocowane są na magnesach a nie na problematycznych rzepach czy klipsach. Mechanizmy są trwałe i mocne, a takie muszą być ze względu na ciężar tych osłon. Nasza kolekcja żaluzji drewnianych występuje tylko w markowych i specjalistycznych sklepach. Jak prezentują się nasze żaluzje drewniane możecie Państwo zobaczyć w naszych salonach w Warszawie i Legionowie. Serdecznie zapraszamy.

Żaluzje drewniane Warszawa
Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe

Tracą dzisiaj już na znaczeniu choć jest to ciekawa osłona okienna. Mogą one występować w wersji 25 mm, 16 mm, 35 mm lub 50 mm. W naszej ofercie występują jedynie żaluzje aluminiowe w kasecie z systemem koralikowym, które nie szpecą naszych okien. Najestetyczniejszy produkt to żaluzja aluminiowa w kasecie z piórkami 16 mm, która idealnie komponuje się w strefie szyby między listwami przyszybowymi.

Jeżeli zaś chodzi o piórka 35 czy 50 mm np. w wersji perforowanej (dziurkowanej) to jest to bardzo ciekawe rozwiązanie do biur, dużych powierzchni czy futurystycznych aranżacji. Jak prezentują się nasze żaluzje drewniane możecie Państwo zobaczyć w naszych salonach w Warszawie, Zielonce i Legionowie. Serdecznie zapraszamy.

Żaluzje w stylu Retro 

Doskonale nadają się do osłonięcia dużych powierzchni okiennych. Żaluzja taka składa się z drewnianych elementów- rynny górnej oraz rynny dolnej, oraz z aluminiowych lameli o szerokości 50mm. Niepowtarzalny wygląd zapewniają odpowiednio dobrane taśmy parciane prowadzące żaluzje oraz mechanizm obsługujący w kolorze miedzianym oraz w postarzałym srebrnym odcieniu.
Produkt ten daje wiele możliwości aranżacyjnych poprzez dobór kolorystyczny drewnianych elementów, aluminium oraz taśm i mechanizmów. Projektując wygląd takiej żaluzji tworzymy swój własny niepowtarzalny styl. Jedynym ograniczeniem jest, jak zawsze nasza wyobraźnia i gust. Pamiętajmy tylko, że aranżując wygląd wnętrza naszego domu warto pokusić się na oryginalny szczegół, dodatek. Retro może stać się wspaniałą zabawa w wyszukiwanie i stylizowanie.

Żaluzje pionowe (verticale)

To znane doskonale Państwu żaluzje pionowe, które składają się z pionowych pasów tekstylnych, którymi sterujemy zaciemnienie, a które można jak zasłonę całkowicie przesunąć na bok. Jest to produkt do pomieszczeń biurowych oraz użyteczności publicznej.

Żaluzje pionowe (verticale)  Żaluzje pionowe (verticale) 1

Stylowe i funkcjonalne żaluzje do Twojego domu – wybierz Stolarke Premium!

 

Szukasz stylowych żaluzji do swojego domu? Stolarka Premium oferuje różne rodzaje żaluzji, w tym żaluzje drewniane, aluminiowe, w stylu retro oraz żaluzje pionowe, czyli wertikale.

Jeśli preferujesz naturalny wygląd, warto zwrócić uwagę na żaluzje drewniane. W Salonie Stolbud możesz wybrać spośród dwóch szerokości lameli: 25 mm lub 50 mm. Jeśli natomiast cenisz sobie nowoczesny styl, polecamy żaluzje aluminiowe, które występują w wersjach 25 mm, 16 mm, 35 mm lub 50 mm.

Jeśli poszukujesz żaluzji o oryginalnym wyglądzie, to idealnym wyborem będą żaluzje w stylu retro. A dla tych, którzy preferują żaluzje pionowe, oferujemy wertikale.

Wybierz Stolarke Premium i ciesz się pięknymi, funkcjonalnymi i trwałymi żaluzjami w swoim domu.