Okna i drzwi Salon Stolbud

Jako Salon Firmowy firmy BERTRAND powadzimy sprzedaż oraz montaż okien drewnianych, drewniano-aluminiowych, aluminiowych oraz okien plastikowych. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane, aluminiowe.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, poświęcamy mu tyle czasu ile jest to konieczne – istotne jest aby każdy Klient zadowolony był z efektu finalnego i zechciał polecić nas swoim znajomym.

Oprócz okien i drzwi możecie Państwo zakupić u nas rolety zewnętrzne i bramy garażowe, dodatkowo parapety, rolety materiałowe, plisy, żaluzje drewniane.

Dojeżdżamy do klienta bezpłatnie w promieniu do 60 km. Posiadamy Salon w Warszawie i Legionowie, gdzie mogą Państwo obejrzeć bogatą ekspozycję okien i drzwi oraz doradzić się na miejscu u naszych specjalistów w zakresie produktu oraz trudnych i nietypowych sytuacjach montażowych

Duże okna i trudne projekty to nasz specjalność. Wymagają czasu który mamy, wymagają doświadczenia, które mamy, wymagają odpowiedniego montażu, który mamy. Szerokie okna przesuwne PATIO, duże witryny, indywidualne wymogi naszych Klientów to zadania dla nas! Specjalizujemy się również w nowoczesnych oknach z ukrytym skrzydłem, które dają efekt samej szyby na elewacji. Wielu klientów poszukuje okna podnoszono-przesuwne HST z jak najmniejszym udziałem ram i takie rozwiązania również posiadamy zarówno w oknach drewnianych, drewniano-aluminiowych, aluminiowych czy pcv. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, iż najlepsza stolarka to okna drewniano-aluminiowe. Są ultra nowoczesne, wytrzymałe i piękne.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota – Umów się na indywidualne spotkanie