Plisy okienne

Plisy okienne

To najciekawsza i najdynamiczniej rozwijająca się propozycja osłony okiennej. Zaletą plisy jest brak kasetek, które uderzają o glif okienny i ograniczają całkowite rozwarcie okien. Plisa ma tkaninę całkowicie schowaną w szybie między listwami przyszybowymi.

Plisy okienne

To najciekawsza i najdynamiczniej rozwijająca się propozycja osłony okiennej. Zaletą plisy jest brak kasetek, które uderzają o glif okienny i ograniczają całkowite rozwarcie okien. Plisa ma tkaninę całkowicie schowaną w szybie między listwami przyszybowymi. Plisy można obsługiwać w dwóch kierunkach co ma ogromna zaletę w pomieszczeniach od ulicy, gdzie możemy opuścić górę dopuszczając światło i jednocześnie czuć się swobodnie. Jest to najbardziej wszechstronny i uniwersalny sposób na osłonięcie naszych okien. Trapezy, trójkąty, okręgi czy półkola to kształty, które ograniczają nasze możliwości aranżacyjne. Do tej pory mogliśmy stosować wyłącznie rolety wolnowiszące bez kasety montowane do ściany lub sufitu.

plisy okienne warszawa

Plisy Okienne Warszawa i Okolice

Plisy okienne są jedną z najciekawszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się propozycji osłony okiennej. Jeśli szukasz efektownego, a zarazem funkcjonalnego sposobu na zabezpieczenie swoich okien, to warto zastanowić się nad zainstalowaniem plis.

Zalety plis okiennych

Zaletą plis okiennych jest brak kasetek, które uderzają o glif okienny i ograniczają całkowite rozwarcie okien. Plisa ma tkaninę całkowicie schowaną w szybie między listwami przyszybowymi. Plisy można obsługiwać w dwóch kierunkach co ma ogromną zaletę w pomieszczeniach od ulicy, gdzie możemy opuścić górę dopuszczając światło i jednocześnie czuć się swobodnie.

Plisy jako dekoracyjne rozwiązanie dla nietypowych okien

Plisy to najbardziej wszechstronny i uniwersalny sposób na osłonięcie naszych okien. Pozwalają one na łatwe dopasowanie do różnych kształtów okien, takich jak trapezy, trójkąty, okręgi czy półkola. Dzięki nim możemy dzisiaj o wiele bardziej efektownie udekorować nasze nietypowe okna. Również w przypadku wąskich przeszkleń np. 15 cm plisa jest naszym wybawieniem.

Dodatkowe zalety plis okiennych

Dodatkowo w odróżnieniu od roletek materiałowych plisy można prać. Kolejną zaletą plis jest możliwość połączenia dwóch plis w jednym oknie gdzie na dzień można zastosować tkaninę firanową a na noc tkaninę zaciemniającą. Kolor sznurków i szyn plisy jest dopasowywany do koloru tkaniny, co pozwala na uzyskanie jednolitej, harmonijnej całości.

Oferowane plisy w Salonie Stolbud

Jeśli szukasz oferowanych plis w Warszawie i okolicach, to warto odwiedzić Salon Stolbud. Oferujemy szeroki wybór plis okiennych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma działa w Warszawie, Legionowie, Wołominie, Zielonce i okolicach.